• BITCOIN
  135038,429
  % -9,30
 • ETHEREUM
  4098.52
  % -8,77
 • RIPPLE
  4.19
  % -15,50
 • BITCOIN CASH
  2131.85,138
  % -13,85
 • LITECOIN
  557.7
  % -13,45
 • COSMOS
  41.92
  % -10,99
 • CARDANO
  1.09
  % -11,19
 • TETHER
  7.88
  % -0,73

İşte 2 Piyasa Devinden Bitcoin İçin Gelecek Tahminleri

İşte 2 Piyasa Devinden Bitcoin İçin Gelecek Tahminleri

İşte 2 Piyasa Devinden Bitcoin İçin Gelecek Tahminleri.

İki ünlü CEO, hükümetlerin artık Bitcoin’i yasaklayamayacağını söylüyor. Uzmanlara göre, Bitcoin artık ülkelerin yasaklayamayacağı bir para birimi haline geldi.

Dan Morehead: Hükümetler artık Bitcoin’i yasaklayamaz!

Blockchain yatırım firması Pantera’nın kurucusu Dan Morehead, What Bitcoin Did podcast’inde yeni bir röportajda, artık BTC’nin ABD’den gelen bir yasağa karşı savunmasız olmadığını söylüyor. Ayrıca ünlü CEO, hükümetlerin artık Bitcoin’i yasaklayamayacağını belirtiyor. Dan Morehead konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BENCE BİTCOİN KAÇIŞ HIZINA ULAŞTI. DÜZENLEYİCİLERİN VE HATTA BANKALARIN TEKELİNİN ONU KAPATABİLECEĞİ BİR ZAMAN VARDI. ARTIK BUNDAN ÇOK DAHA BÜYÜK. SANIRIM BÜYÜK DUYURULARDAN BİRİ ÇİN’İN KENDİ KRİPTO PARASINI ÇIKARACAĞINI AÇIKLADIĞI ZAMANDI. ŞİMDİ OYUN BAŞLADI. BİRİSİ BLOCKCHAİN TABANLI BİR ÖDEME SİSTEMİ KURACAK. ÇİN BİR TANE İNŞA EDECEK. BİTCOİN’DE BİR TANE VAR. BAŞKALARI DA OLACAK. DİŞ MACUNUNU TEKRAR TÜPE KOYAMAZSINIZ. BİTTİ.

Mike Novogratz: Bitcoin artık meşru bir yatırım varlığı!

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz da Dan Morehead ile aynı fikirde. Mike Novogratz, BTC’nin kurumsal olarak benimsenmesinin, Bitcoin’in statüsünü meşru bir yatırım varlığı olarak onayladığını belirtiyor. Mike Novogratz Bitcoin’deki önemli kilometre taşlarına işaret çekiyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

STANLEY DRUCKENMİLLER’İN TELEVİZYONDA HALKA AÇIK BİR ŞEKİLDE ÇIKMASI VE “BİTCOİN’İ SEVİYORUM, ALTIN KADAR DEĞİL AMA BİTCOİN İLE İLGİLENİYORUM” DEMESİ MÜTHİŞ BİR İFADEDİR. O PİYASAYA GİRDİ… PAUL TUDOR JONES VE ÇOK SAYIDA ÖNDE GELEN YATIRIMCI, ARTIK PİYASADA VE HERHANGİ BİR ZORLUK YAŞAMIYORLAR. FİDELİTY SAKLAMA ÇÖZÜMLERİ SUNARKEN, TÜM BU KURUMLAR DEVREYE GİRMEYE BAŞLAR. KAZANILAN BİR MENFAAT VAR VE SORUMLU OLAN HERKESİ TANIYORLAR. PARA SINIFINA DAHİL OLURSANIZ, DÜZENLEYİCİLER İÇİN HAYIR DEMEK DAHA ZORDUR. POLİTİK OLARAK POPÜLER DEĞİL. BİTCOİN, DÜNYA ÇAPINDA 100 MİLYON KİŞİYE AİT. KORE’DE YASAKLAMAYA ÇALIŞTIKLARINI VE ERTESİ GÜN KORE’DEKİ MAVİ SARAY’DA DEV BİR PROTESTO DÜZENLENDİĞİNİ HATIRLIYORUM. SANIRIM BURADA BENZER HİSSETTİRİYOR. KİTABIN SAYFASININ DEĞİŞTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BU, DÜZENLEMEDE TÜM YEŞİL IŞIKLARIN OLACAĞI ANLAMINA GELMEZ. SEC’İN (MENKUL KIYMETLER VE BORSA KOMİSYONU) BİR SONRAKİ BAŞKANININ KİM OLDUĞUNU GERÇEKTEN DİKKATLE İZLİYORUZ. GERÇEKTEN SEC VE OCC (PARA BİRİMİ DENETLEYİCİ OFİSİ) İKİ BÜYÜK KURUM. HAZİNE BAKANI DA DÜZENLEME AÇISINDAN DEĞİL AMA TON AÇISINDAN ÖNEMLİ.