• BITCOIN
  134979,134
  % -9,24
 • ETHEREUM
  4088.98
  % -9,30
 • RIPPLE
  4.19
  % -16,43
 • BITCOIN CASH
  2134.49,480
  % -14,47
 • LITECOIN
  558.08
  % -14,01
 • COSMOS
  41.94
  % -10,93
 • CARDANO
  1.09
  % -11,74
 • TETHER
  7.88
  % -0,73

Altcoin Efsanesi Chainlink Geri Mi Dönüyor?

Altcoin Efsanesi Chainlink Geri Mi Dönüyor?

Altcoin Efsanesi Chainlink Geri Mi Dönüyor?

Chainlink (LINK), son birkaç gündür muazzam boğa işaretleri gösteriyor ve kripto para biriminin fiyatı 12 dolar direncine doğru yükseldi. Bu yükseliş eğilimi, Ethereum ve altcoin piyasasında görülen ralli ile birlikte geliyor. Bazı analistlere göre, bu boğa eğilimi daha yeni başlıyor olabilir ve bugünkü ralli altcoin’ler arasında bir trendin tersine dönmesinin başlangıcını olabilir. Analistlere göre, Chainlink gibi mavi çipli altcoin’lerin, büyük sermaye girişlerini ilk gören kripto paralar olma olasılığı yüksek.

Popüler bir analist, LINK’in son sıçramasının parabolik eğilim çizgisine yapılan bir ziyaretin hemen ardından geldiğini belirtiyor. Analiste göre, LINK’in bu seviyeye gönderdiği güçlü tepki cesaret verici ve daha fazla yükselişin yakın olabileceğini gösteriyor. Bir sonraki trendin yönü muhtemelen Ethereum’a ve kripto para piyasasının geri kalanına bağlı olacak. Analiste göre, Ethereum’un daha yüksek seviyelere çıkması, muhtemelen LINK’i yeni zirvelere gönderecek.

Jonny Moe: Chainlink (LINK)’te daha fazla yükseliş yakın olabilir

Chainlink, piyasadaki olumlu hava nedeniyle yükseliş trendine girdi. Bu haftanın başlarında ise kripto para birimi 9,80 doların altına düştü. Fiyattaki satın alma baskısı yoğundu ve LINK bu düşük seviyelerden sıçrama yaptı. Alıcılar son birkaç gün içinde nispeten güçlü bir geri dönüşü tetiklediğinden, analistlere göre bu sonuçta uzun vadeli bir dip noktası olabilir. Bu tersine dönüşün kripto para biriminin fiyatı üzerinde uzun vadeli etkileri olup olmadığı, analistlere göre büyük ölçüde Ethereum’a bağlı olacak.

Chainlink,  USD karşısında olduğundan daha fazla Bitcoin karşısında yükseliyor. BTC ise 16.000 dolarlık seviyeinin testinin ardından hafif bir düşüş gördü. LINK’in BTC ticaret çiftine karşı son rallisi, kripto para önemli bir parabolik eğilim çizgisini test ettikten kısa bir süre sonra gerçekleşti. Ünlü analist  Jonny Moe, kısa süre önce yeni LINK analizini yayınladı. Analist  son toparlanmanın “efsanevi yükselişin” devamı olup olmayacağına dikkat çekiyor. Jonny Moe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LINK İÇİN BURADA GERÇEK BİR ANI… EFSANEVİ YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR MU YOKSA BİTMEK ÜZERE Mİ?