• BITCOIN
  134460,307
  % -9,31
 • ETHEREUM
  4069.92
  % -9,01
 • RIPPLE
  4.13
  % -15,90
 • BITCOIN CASH
  2106.94,156
  % -14,44
 • LITECOIN
  550.32
  % -14,20
 • COSMOS
  41.57
  % -11,43
 • CARDANO
  1.07
  % -11,49
 • TETHER
  7.88
  % -0,73

XRP Yatırımcıları Flare Networks’ün Yakında Gerçekleşecek Olan Airdropuna Nasıl Katılacak?

XRP Yatırımcıları Flare Networks’ün Yakında Gerçekleşecek Olan Airdropuna Nasıl Katılacak?

XRP Yatırımcıları Flare Networks’ün Yakında Gerçekleşecek Olan Airdropuna Nasıl Katılacak?

Flare Networks’ün airdropu çok yakında gerçekleşecek. XRP yatırımcılarının akıllı sözleşme platformunun yeni yönetim tokenı olan Spark’ı kazanma fırsatına hazırlanmaları için birkaç hafta daha süresi bulunuyor.

XRP Sahipleri İçin Fırsat

XRP’lerini uygun bir hesaba kaydeden kripto yatırımcıları, Ripple destekli blockchain şirketi 12 Aralık’ta “anlık görüntüyü” aldığında 1: 1 oranında ücretsiz Spark tokanlarını alacaklar. Alıcılar, yeni tokenları alırken XRP varlıklarından da herhangi bir şey eksilmeyecek.

Flare, kullanıcıların XRP’de akıllı sözleşmeler yapmasına izin vererek piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para biriminin kullanım durumlarını genişletiyor. Bir yönetim tokenından çok daha fazlası, kullanıcılar Spark’ı Flare ekosistemindeki varlıkları kullanmak için teminat olarak kullanabilir.

Flare’ye göre 20’den fazla borsa, airdropu destekleyeceklerini ve Spark tokenlarını XRP varlıklarına göre müşterilerine orantılı olarak dağıtacaklarını söyledi.

Herkes Alabilecek mi?

XRP’lerini kendi kendine saklayanlar veya katılımcı olmayan bir borsada depolayanlar da Spark kazanabilir. Bir Coil gönderisinde, XRPL Labs kurucusu Wietse Wind, XRP defter hesap sahiplerinin Flare için özel ve anahtar bir hesaba sahip olması durumunda airdrop’a katılabileceklerini söylüyor.

Wind, süreci kolaylaştırmak için bir araç geliştirdi ve hesap sahiplerinin sahipliğin uygun olduğunu nasıl kanıtlayabileceğini detaylandırdı.

XRP defter hesap sahipleri, Flare ağındaki hesaplarına işaret ederek bir referans imzalayarak hesap sahipliğini kanıtlayacaklar. Bu referans, XRP defterinde hesap düzeyinde bir “MessageKey” alanında saklanacaktır.

Bu, XRP defterindeki “r …” hesap adresinizin Flare ağında kendi “0x …” hesabınızı göstereceği anlamına geliyor.

Flare, Flare ağ hesaplarını gösteren tüm XRP defter hesaplarını okuyacak, bakiyelerini kontrol edecek ve XRP defter hesabında belirtilen Flare ağ hesabına eşit miktarda Spark token dağıtacak. Flare’den Kasım ayı başlarında yapılan bir güncelleme, Spark tokenini almak için ayarlanmış XRPL hesaplarında 295 milyondan fazla XRP bulunduğunu belirtti.

Yazının yazıldığı sırada XRP %32’lik yükselişle 0,4 dolar seviyelerinden işlem görüyor.