• BITCOIN
  279059,611
  % -2,82
 • ETHEREUM
  9054.66
  % 2,82
 • RIPPLE
  2.13
  % -2,46
 • BITCOIN CASH
  3742.36,500
  % -1,81
 • LITECOIN
  1101.11
  % -1,62
 • COSMOS
  57.89
  % 23,69
 • CARDANO
  2.36
  % 1,66
 • TETHER
  7.43
  % 0,50

Ünlü Analistten Ripple ve Altcoin Tahminleri

Ünlü Analistten Ripple ve Altcoin Tahminleri

Ünlü Analistten Ripple ve Altcoin Tahminleri.

Ünlü kripto para yatırımcısı ve analist Alex Saunders, Ripple (XRP)’ın 2020 zirvesi olan 0,79 dolardan keskin düşüşün ardından piyasayı analiz ediyor. Popüler analist, ufukta altcoin piyasasında büyük bir rahatlama rallisinin olacağını tahmin ediyor.

Alex Saunders: Altcoin’lerin öldüğünü sanmıyorum! Ripple tekrar yükselecek

Yeni analizinde Alex Saunders, Ripple ve birçok altcoin’de görülen keskin düşüşlerin altcoin sezonunun bittiği anlamına gelmeyeceğini belirtiyor. Ünlü analist, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SOKAKLARDA KAN. İNANILMAZ. XRP, SON ZAMANLARDA SAHİP OLDUĞU CANAVAR HAREKETİNİN %61,8’İNİ GERİ ALDI. ALTCOİN’LERİN ÖLDÜĞÜNÜ SANMIYORUM. BU BİR ŞEY DEĞİL. BİR BOĞA PİYASASINDAYIZ VE ÇOK, ÇOK, YAKINDA BÜYÜK BİR RAHATLAMA RALLİSİ GÖRECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM. ALTCOİN SEZONUNA HAZIRLANIN!

Analist: Ripple ve altcoin’ler genel olarak büyük bir sıçrama yapmaya hazır

Trader ve yatırımcılar, fiyatların bir düzeltmeden sonra potansiyel olarak hangi seviyelerde hareket edebileceğini belirlemek için Fibonacci geri çekilme seviyelerine bakarlar.  XRP’nin %61,8 Fibonacci seviyesine ulaşmasıyla Alex Saunders, üçüncü en büyük kripto para biriminin ve altcoin’lerin genel olarak büyük bir sıçrama yapmaya hazır olduğuna inanıyor.

Kaynak: Alex Saunders/Twitter

Popüler analist ayrıca, XRP’nin 0,45 dolarlık temel desteği gördüğü için sağlam bir ticaret fırsatı sunduğunu belirtti. Ünlü analist, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2017’DE BANKALARDAN NEFRET ETTİĞİM İÇİN XRP TİCARETİ YAPMAYI REDDETTİM. MASANIN ÜZERİNE PARA BIRAKTIM VE İNATÇIYDIM. ŞİMDİ AÇIK FİKİRLİYİM, EN İYİ GÖRÜNEN ŞEYİ TAKAS EDİYORUM, KÂRI DAHA FAZLA ETH’YE DÖNÜŞTÜRMENİN TADINI ÇIKARIYORUM

Kaynak: Santiment

Santiment: Ripple şimdi kripto topluluğunda en çok tartışılan konu

Ripple bir haftadan kısa bir süre içinde 0,30 dolardan 0,79 dolara yükseldi ve bu hareketin ardından sert bir düşüş yaşadı. Ünlü kripto analiz firması Santiment, bu fiyat hareketinin kripto topluluğunda en çok tartışılan konu olmaya devam ettiğini ortaya koyuyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP, FANTASTİK YÜZDE 160’IN ÜZERİNDEKİ YÜKSELİŞİN ARDINDAN BİRAZ SOĞUYOR. ANCAK SANTİMENTFEED ÖLÇÜMLERİNE GÖRE BU DURUM, RİPPLE’IN 1 NUMARALI KRİPTO KONUSU OLMAYA DEVAM ETMESİNİ YAVAŞLATMADI.