• BITCOIN
  280970,332
  % -2,79
 • ETHEREUM
  9101.12
  % 2,50
 • RIPPLE
  2.15
  % -2,16
 • BITCOIN CASH
  3768.2,587
  % -1,58
 • LITECOIN
  1121.72
  % 0,20
 • COSMOS
  58.49
  % 24,10
 • CARDANO
  2.37
  % 2,21
 • TETHER
  7.45
  % 0,77

Ripple da Listede! Başarılı Analist Aralık’ta Patlayacak 5 Altcoin’i Açıkladı

Ripple da Listede! Başarılı Analist Aralık’ta Patlayacak 5 Altcoin’i Açıkladı

Ripple da Listede! Başarılı Analist Aralık’ta Patlayacak 5 Altcoin’i Açıkladı

Başarılı kripto para analisti Lark Davis, Aralık ayında büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğuna inandığı beş altcoin’i açıklıyor.

Lark Davis: ETH 2.0 lansmanıyla muhtemelen fiyatlar artacak

Ünlü kripto para analisti Lark Davis’in listesinde birinci sırada, Ethereum (ETH) yer alıyor. Analist, kripto yatırımcılarının uzun zamandır beklediği ETH 2.0 lansmanıyla muhtemelen fiyatların artacağını söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AÇIKÇASI, ETHEREUM’DA 1 ARALIK’TA ETH 2.0’IN PİYASAYA SÜRÜLMESİ, ETHEREUM VE GENEL OLARAK KRİPTO PAZARI İÇİN OLDUKÇA BÜYÜK BİR GELİŞME. O TARİHE KADAR, ETHEREUM’DA DAHA FAZLA İLGİ GÖRMEYİ UMUYORUM. BUNUN ETHER FİYATI İÇİN OLUMLU BİR ETKİSİ OLACAK.

En Az 10 Bin Ethereum Tutan Cüzdanların Sayısında Yeni Zirve!

Lark Davis: Ripple 12 Aralık’ta yapılması planlanan airdrop’un etkisiyle bir ralli görebilir

Lark Davis’in listesinde ikinci sırada, son günlerde güçlü yükselen Ripple (XRP) var. Lark Davis, yatırımcılar Spark token airdrop’unu beklerken üçüncü en büyük kripto varlığının Aralık ayında büyük yükseleceğine inanıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP, 12 ARALIK’TA YAPILMASI PLANLANAN AİRDROP’UN ETKİSİYLE BİR RALLİ GÖREBİLİR. ŞİMDİ, MUAZZAM BİR YÜKSELİŞ YAŞADI, BU YÜZDEN DİKKATLİ OLUN. ANCAK XRP SAHİPLERİ, RİPPLE DESTEKLİ FLARE NETWORK’TEN 45 MİLYAR SPARK TOKEN ALACAK.

Lark Davis: Aave (AAVE)’de güçlü yükselecek altcoin’ler arasında

Başarılı analistin listesinde üçüncü sırada Aave (AAVE) yer alıyor. Kripto analisti, merkezi olmayan finans projesi Aave V2 piyasaya sürülürken büyük değişikliklerin olacağını belirtiyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YAKINDA TOKEN İÇİN BÜYÜK BİR KATALİZÖR OLABİLECEK AAVE V2 PİYASAYA SÜRÜLECEK. ŞU ANDA, AAVE V2 YÜKSELTMESİ ETHEREUM TEST AĞINDA YAYINDA. ŞİMDİ, PROTOKOLE YAPILAN YÜKSELTMELER, İŞLEM AKIŞLARININ DAHA İYİ OPTİMİZASYONUNU İÇERECEK. AAVE İLE ETKİLEŞİME GEÇMEK İÇİN GERÇEKTE YAPMANIZ GEREKEN İŞLEM SAYISINI AZALTMAK, TOKENİZE EDİLMİŞ BORÇ POZİSYONLARI, MEVDUATLAR İÇİN SABİT ORANLAR, BORÇLANMA ORANLARI İÇİN DAHA İYİ İSTİKRAR, ÇOK ÇEŞİTLİ VARLIKLARI DESTEKLEMEK İÇİN ÖZEL PİYASALAR… SİZİN İÇİN BU GAS ÜCRETLERİNİ DÜŞÜRMEK ADINA GAS OPTİMİZASYONLARI DA YAPACAKLAR. AAVE TOKENLERİNİ GELİŞTİRECEKLER. BORÇ TİCARETİ, TEMİNAT TİCARETİ, BORÇ VERME VE MARJ ÜZERİNDEN BORÇLANMA YAPACAKLAR. VE HATTA AAVE, KENDİ EKOSİSTEMLERİNE İPOTEK GETİRMEYE ÇALIŞIYOR Kİ BU TAMAMEN ÇILGINCA… ÇÜNKÜ BU, KÜRESEL OLARAK HER YIL ON TRİLYONLARCA DOLARLIK BİR PAZAR.

Kanadalı Şirket Bu İki Altcoin'i Satıp Bitcoin Satın Aldı!

Lark Davis: Axie Infinity (AXS) gerçekten çok büyük olabilir

Lark Davis, Axie Infinity (AXS)’in oyun dünyasını ve fungible olmayan tokenleri (NFT’ler) hedeflediği için büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AXİE, DİJİTAL BİR ARAZİ, BİR TÜR KRALLIK İNŞA EDEBİLECEĞİNİZ VE ARDINDAN EVCİL HAYVANLARINIZLA DİĞER OYUNCULARA KARŞI SAVAŞABİLECEĞİNİZ BİR OYUNDUR. VE OYUN ÖĞELERİ GİBİ NADİR POKEMON’UN İNANILMAZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ, O ZAMAN GERÇEK POKEMON KARTLARININ SON ZAMANLARDA FİYATTA PATLADIĞINI DİKKATE ALIN. OYUN ÇOK SICAK, KOLEKSİYON PARÇALARI SÜPER ATEŞLİ. BU OYUN BAŞARILI OLURSA, GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK OLABİLİR.

Lark Davis: Kusama (KSM) önümüzdeki aylarda çok başarılı olabilir

Lark Davis’in son seçimi, parachain müzayedelerini başlattığı için önümüzdeki aylarda çok başarılı olmasını beklediği Kusama (KSM). Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PARACHAİN, MENKUL KIYMETLERE VE DAHA GENİŞ AĞ ETKİSİNE ERİŞEBİLMEK İÇİN POLKADOT (DOT) VEYA KUSAMA GİBİ ANA ZİNCİRE BAĞLANAN BASİT BİR BLOCKCHAİN’DİR. BÖYLELİKLE KUSAMA KENDİSİNE BAĞLI YÜZLERCE FARKLI BLOCKCHAİN’E EV SAHİPLİĞİ YAPABİLECEK. BU YÜZDEN BU YÜZ PARAŞÜTÜ TEKERLEĞİN ÜZERİNDEKİ PARMAKLIKLAR GİBİ DÜŞÜNÜN VE KUSAMA MERKEZDİR.

Lark Davis, bunları Kusama’ya entegre etmenin zaman alacağının altını çiziyor. Ancak analist, bu altcoin’de ciddi yükseliş potansiyeli görüyor.