• BITCOIN
  149147,561
  % 0,75
 • ETHEREUM
  4634.03
  % -0,64
 • RIPPLE
  4.86
  % 0,02
 • BITCOIN CASH
  2286.63,375
  % 0,15
 • LITECOIN
  685.98
  % 1,46
 • COSMOS
  42.77
  % 1,55
 • CARDANO
  1.24
  % 0,27
 • TETHER
  7.84
  % -0,03

Büyük Eller Dalgalar İçinde Bu Altcoin’den Topluyor!

Büyük Eller Dalgalar İçinde Bu Altcoin’den Topluyor!

Büyük Eller Dalgalar İçinde Bu Altcoin’den Topluyor!

Tüm kripto piyasası için son birkaç gün zor geçti. Özellikle popüler altcoin Synthetix Network Token (SNX) oldukça sert düştü. Kripto para yalnızca son 24 saatte %5 ve yerel zirvelerinden yaklaşık %20 değer kaybetti. Ancak bu süreçte görülen düşüşe ve yatay ticarete rağmen yatırımcılar kripto parada yükselişte.

Matt Casto: Büyük eller Synthetix Network Token’i toplu olarak biriktiriliyor!

CMT Digital için çalışan bir kripto para analisti olan Matt Casto’ya göre, SNX’in toplu halde biriktiğine dair açık işaretler var. Matt Casto derlediği verileri paylaştı:

EYLÜL, BU YIL ŞİMDİYE KADAR DEX’LERDE (9/5 VE 9/6) SATIN ALINAN EN BÜYÜK İKİ GÜNLÜK SNX MİKTARINA SAHİP OLDU VE EN ÇOK SNX SATIN ALINAN AY OLDU. TEMMUZ AYINDAN BU YANA BÜYÜK YATIRIMCILAR BİRİKİYOR VE GEÇEN AY DAHA KÜÇÜK YATIRIMCILARLA BÜYÜK ALIMLAR KAYDEDİLDİ. AÇIKLAMA: BEN LONG SNX’İM.

Analistlere göre, SNX sahiplerinin heyecanlanmak için nedenleri var

Analistlere göre, SNX sahiplerinin heyecanlanmak için nedenleri var. Synthetix, geçtiğimiz haftalarda, Optimism ile işbirliği içinde bir test katmanı ölçekleme çözümü sunacağını açıkladı. Optimistic, öncelikle Optimistic Ethereum adlı bir ağ üzerinde çalışan Ethereum odaklı bir geliştirici grubudur. Ağ, işlemlerin maliyetini düşürürken aynı zamanda verimliliği artırmak için Optimistic Rollups adlı bir teknolojiyi kullanan ikinci katmanlı bir zincirdir.

Şu anda piyasaya sürülen çözüm, yalnızca bir ila 2.500 SNX tokenine sahip bireysel kullanıcılar için bir test/beta aşamasında. Ancak yakın zamanda Synthetix’in operasyonlarının çoğunu bu ölçeklendirme çözümü üzerinde gerçekleştirmesi bekleniyor. Synthetix’in kurucusu Kain Warwick, geçtiğimiz günlerde Optimistic Ethereum’un beklentileri hakkında şu yorumu yaptı:

OPTİMİSTİC ETHEREUM, ÖNÜMÜZDEKİ 12-24 AY BOYUNCA DEFİ CHAİN OLACAK.  MAİNNET GELİYOR… CLEMBALESTRAT ÇOK YAKINDA SİZİN İÇİN GİZLİ BİR ZİRVE YAPACAKTIR…